slider11.jpg

Tarihçe | Misyon | Vizyon

1997 yılından beri İstanbul Bağcılar ve çevre ilçelerinde başarılı projelere imza atan Yeni Çağ İnşaat inşaat sektörünün tanınmış başarılı firmalarından biridir.

1997 yılından bugüne, üstlendiğimiz pek çok proje, inşaat müteahhitliği sektöründe önemli bir yer tutan depreme dayanıklı, yaşanabilir binalar bulunmaktadır. Yeni Çağ İnşaat, kurumsallaşmış yapısı ve yeniliğe açık, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinmiştir.

Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemiştir ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir.

Yeni Çağ İnşaat, müşteri odaklı üretim ve pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır. Şirketimiz zamanında ve kaliteli üretim anlayışı ile başladığı anahtar teslimi inşaat uygulamalarında stratejilerini bu hedef doğrultusunda belirlemiştir.

Müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetimini temel felsefe olarak benimseyen şirketimiz, uzmanlaşmış kadrosu ile kendi sahasındaki en yeni teknolojileri izleyerek ve yeni projeler üreterek bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

Estetik ve modern mimari tarzı ile güvenilir ve huzurlu projeler üretmeye; Hayallerinizi inşa etmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Sizler için güvenli, huzurlu ve kaliteli yaşam alanları oluşturmak.

Vizyonumuz

Bugüne kadarki sektörel bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek İstanbul’nin en çok tercih edilen inşaat şirketi arasında olmak...

Neden Yeniçağ?

1997'den bu yana...

YENİLİKÇİ MİMARİ TASARIMLAR

Hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde yenilikçi bakış açımızı vurgulamayı önceliğimiz yapıyoruz. Standart kalıplardan uzaklaşarak her projei özgün çizgiler ile inşa ediyoruz.

HARİKA YAŞAM ALANLARI

Modern mimari özelliklere sahip tüm projelerimiz yalnızca odalardan oluşmuyor. Aileniz ile güvenle ve mutlulukya yaşayacağınız bir çok yaşam alanını sizin için düşünüyoruz.

KURUMSAL GÜÇLÜ FİRMA PROFİLİ

İnşaat sektörünün tanınmış başarılı firmalarından biri olan Yeniçağ olarak, Estetik ve modern mimari tarzı ile güvenilir ve huzurlu projeler üretmeye; Hayallerinizi inşa etmeye devam ediyoruz.

Bizimle tanışmak ister misiniz?

0212 436 63 07

Adres

Merkez Ofis: Merkez Mah. Küçükköy Yolu No: 72 Gaziosmanpaşa

Şube: Merkez Mah. 19.Sokak No: 20/A Bağcılar

İletişim

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: (0212) 436 63 07

Faks: (0212) 436 63 07